Severské hraní 2009

Autor: Gally <Gally.p(at)seznam.cz>, Téma: Zprávy z herního světa, Vydáno dne: 03. 10. 2009

Pátý ročník podzimního setkání příznivců deskových her proběhne v tradičním termínu, a to 12. – 17.11. 2009, opět ve Sloupu v Čechách, tentokrát ale v jiném objektu; v rekreačním středisku Doly Bílina.
Stejně jako loni i letos nás čeká kromě volného hraní i několik turnajů. Po páteční večeři již standardní turnájek v Bang!u, v sobotu a v něděli večer turnaj tříčlenných družstev Trojkoruna, v pondělí pak zařazujeme nově turnaj ve hře Dominion a v úterý dopoledne miniturnájek pro děti ve hře Fazole.

Akce proběhne pár týdnu po slavném Essenu a tak doufáme, že na ni již budeme mít možnost shlédnout, zahrát a snad i koupit nejžhavější herní novinky. K dispozici bude i Bazar her, ve kterém můžete poskytnout k prodeji či výměně své hry.
Můžeme očekávat i sponzorské dary pro výše zmíněné turnaje a to (prozatím) od firem a soukromých osob: Albi, Čajovna 82 vůní Liberec, Hras, MindOK, Svět deskových her, Ladislav Suchý a Matěj Baťha (řečený Dědek).

Ubytování účastníků a stravování je zajištěno v jednom objektu. Cena je i v tomto novém objektu poměrně příznivá a to 350 Kč/den (plná penze) + 50 Kč organizační poplatek za osobu.

Severské hraní 2009 začíná čtvrteční večeří a končí úterním obědem. Máte-li zájem, neváhejte a přihlašte se na DavidCichak@seznam.cz. Na příjemně společně prožité dny plné hraní her se těší organizátoři
David Cichák, Věrka Cicháková a Slávek Jindra