Květnové info z MINDOku

Autor: Gally <Gally.p(at)seznam.cz>, Téma: Zprávy z herního světa, Vydáno dne: 03. 05. 2013

Mindok zve na jejich stánek č. L505 na veletrhu SVĚT KNIHY, který probíhá od 16.5. – 19.5.2013 na Výstavišti v Praze, v Holešovicích. Zde si můžete naše hry nejen prohlédnout, ale i zahrát. Více se o veletrhu dozvíte na http://sk2013.svetknihy.cz/.

Nově pak MINDOK vydává hru SEDM DRAKů:
Rychlá karetní hra plná zajímavých překvapení. Skvělá zábava, kterou si užijete s rodinou i s přáteli. V tajemném údolí uprostřed majestátných vysokých hor žije sedm draků. Každý má svoji barvu a svoji jedinečnou vlastnost. Vydejte se mezi ně a pomozte jednomu z nich získat nadvládu nad údolím. Propojte sedm karet svého draka, dříve než se to podaří vašim protihráčům!
Od 6 let, Hráči: 2-5, DPC: 249 Kč.Dále pak již šestým rokem pořádá firma MINDOK projekt "Společenské hry pro letní tábory". Tento projekt je určen organizacím, které pracují s dětmi a v době letních táborů chtějí dětem nabídnout plnohodnotnou volnočasovou aktivitu nebo alternativní program v podobě společenských her.

Velmi nás těší neustále rostoucí zájem ze strany organizací, proto jsme pro vás i letos pečlivě vybrali sadu her, kterou můžeme vaší organizaci poskytnout za výhodných podmínek. Abychom pokryli požadavky co nejvíce zájemců, naleznete v sadě jak hry pro menší děti, tak hry pro dospívající i dospělé, sada zahrnuje hry pro jednotlivce i pro velkou skupinu hráčů.

I letos vám nabízíme balíček her k odkoupení za velice výhodných podmínek, podobně jako v předchozích letech – místo doporučené ceny 3 789 Kč zaplatíte za celou sadu 11 her jen 1 900 Kč

Máte-li zájem se letos do projektu zapojit, odpovězte na tento e-mail, nebo napište přímo na mail tabory(zavináč)mindok.cz. Zašleme vám podrobné informace. S odpovědí neotálejte, kapacity projektu jsou omezeny a v minulých letech jsme museli řadu zájemců odmítnout.

Ester Franzová
ester.franzova@hrajeme.cz
tel.: +420 272 656 610
+420 737 279 588