Přijďte si i vy zahrát s námi!
Každý čtvrtek od 18 do 22hod.
Pro děti klub již od 15hod.


D klub Doubravka, Zábělská 54b, Plzeň

--> Mapa <--

Turnaje

Turnaj BANG! (Plzeňská liga 2010)

Tak a je to za námi. Kdo neviděl, neuvěří, kdo viděl, nevěřil svým očím. Jestli vše vyjde ok, snad přibude i report a nějaké fotos. Zatím výsledky... (v hlavním textu). Gratulace vítězům, velké díky všem, kteří se na turnaji podíleli a všem hráčům, kteří se postarali o báječnou atmosféru. Ahoj a možná zase za rok BANG!

(malá vysvětlivka k těm zkratkám: na první pozici je role, kterou daný hráč v daném kole zastával, kdy S-sheriff, D-deputy, O-Outlaw a R-renegade, na druhé je vítězná strana, která v daném kole vyhrála u stolu, kde daný hráč hrál, přičemž L-law, O-outlaws a R-renegade a na posledním místě je stav vitálních funkcí daného hráče na konci kola, kdy + znamená smrt a d+ u renegada značí smrt v duelu se šerifem. Chybějící znaménko znamená, že se hráč dožil konce hry... Zatím...)


| Autor: Pelly | Vydáno dne 30. 01. 2010 | 3902 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server