Přijďte si i vy zahrát s námi!
Každý čtvrtek od 18 do 22hod.
Pro děti klub již od 15hod.


D klub Doubravka, Zábělská 54b, Plzeň

--> Mapa <--

Zprávy z herního světa

Severské hraní 2009

Pátý ročník podzimního setkání příznivců deskových her proběhne v tradičním termínu, a to 12. – 17.11. 2009, opět ve Sloupu v Čechách, tentokrát ale v jiném objektu; v rekreačním středisku Doly Bílina.
Stejně jako loni i letos nás čeká kromě volného hraní i několik turnajů. Po páteční večeři již standardní turnájek v Bang!u, v sobotu a v něděli večer turnaj tříčlenných družstev Trojkoruna, v pondělí pak zařazujeme nově turnaj ve hře Dominion a v úterý dopoledne miniturnájek pro děti ve hře Fazole.

Akce proběhne pár týdnu po slavném Essenu a tak doufáme, že na ni již budeme mít možnost shlédnout, zahrát a snad i koupit nejžhavější herní novinky. K dispozici bude i Bazar her, ve kterém můžete poskytnout k prodeji či výměně své hry.
Můžeme očekávat i sponzorské dary pro výše zmíněné turnaje a to (prozatím) od firem a soukromých osob: Albi, Čajovna 82 vůní Liberec, Hras, MindOK, Svět deskových her, Ladislav Suchý a Matěj Baťha (řečený Dědek).

Ubytování účastníků a stravování je zajištěno v jednom objektu. Cena je i v tomto novém objektu poměrně příznivá a to 350 Kč/den (plná penze) + 50 Kč organizační poplatek za osobu.

Severské hraní 2009 začíná čtvrteční večeří a končí úterním obědem. Máte-li zájem, neváhejte a přihlašte se na DavidCichak@seznam.cz. Na příjemně společně prožité dny plné hraní her se těší organizátoři
David Cichák, Věrka Cicháková a Slávek Jindra

| Autor: Gally | Vydáno dne 03. 10. 2009 | 984 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server