Přijďte si i vy zahrát s námi!
Každý čtvrtek od 18 do 22hod.
Pro děti klub již od 15hod.


D klub Doubravka, Zábělská 54b, Plzeň

--> Mapa <--

Deskové hry

Dovolená na Slovensku - TatHRY 2011 (pozvánka)

Co děláš v druhé půli srpna? Možná nevíš, že zbývají již jen poslední volná místa. KAM? Na relaxačně-herní dovolenou na Slovensko.
Jedná se již o pátý ročník (loni byla Francie), a jedou tam všichni správní hráči a hráčky stolních her, co rádi cestují a poznávají cizí kraje.

Místo:
Porač, Slovenský ráj (prostě někde mezi Popradem a Košicemi).
Termín (nabízejí se tři možnosti):
16 dní (sobota 13. 8. až neděle 28. 8. 2011), 9300 Kč
8 dní (sobota 13. 8. až sobota 20. 8. 2011), 4900 Kč
9 dní (sobota 20. 8. až neděle 28. 8. 2011), 5600 Kč

Ubytování:
2-5lůžkové pokoje hotelového typu se sociálním zařízením.
Program:
Kromě HRANÍ HER, také poznávání krásné slovenské přírody a krás blízkého i vzdáleného okolí Poráčské doliny, Slovenského Ráje a Vysokých/Nízkých Tater, ať už pěšky, lanovkou, na kole, nebo třeba ze hřbetu koně. Možné jsou v případě zájmu odpolední výlety do termálů.
Zde se můžete podívat na fotky z jedné výpravy zo Slovenskeho raja. Pokud tam pojedete, určitě se podívejte, ať víte do čeho jdete!

Určitě se jako obvykle bude hrát i nějaký ten turnaj, kterého se zúčastnit můžete a nemusíte, ale byli byste sami proti sobě :-), říká organizátor, Fanda Horálek, který pro tuto akci zřídil krásný WEB, kde najdete spoustu dalších informací...a především kontakt na něj.


| Autor: Gally | Vydáno dne 30. 05. 2011 | 1044 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server