Přijďte si i vy zahrát s námi!
Každý čtvrtek od 18 do 22hod.
Pro děti klub již od 15hod.


D klub Doubravka, Zábělská 54b, Plzeň

--> Mapa <--

Turnaje

Doba kamenná - turnaj


A je to za námi.

Nedělního turnaje v Době Kamenné se zúčastnilo 33 pravěkých lidí, kteří si to tak mohli rozdat u 11 stolů po 3 hráčích. Díky tomu, že se jednalo o poslední turnaj ligy, počítalo se s tím, že bude muset vybít nějaký čas na spočítání výsledků, předání cen a příslušné ceremonie, takže jíž od počátku turnaje organizátoři koketovali s myšlenkou hrát turnaj pouze na tři kola. Průběh herního dne pak toto potvrdil, protože ke třetí partii se zasedalo až okolo 13.45. Turnaj se tak (i přes vydatnou účast) počítal jako malý, kdy vítěz bere 25 namísto 30 vítězných bodů. Byla to trochu škoda, protože celkové pořadí tak bylo ne úplně průkazné. Tomu však napomohl i herní systém „spíchnutý“ na koleni, který výsledky v jednotlivých partiích zohledňoval jen velmi okrajově. U všech stolů se tak hrálo přibližně ve stejně silném složení hráčů, což nakonec vedlo ke shodě na prvních 4 místech (muselo tedy zasáhnout pomocné kritérium), kdy se tito 4 hráči v turnaji vůbec neměli šanci potkat. Nu což, stalo se… Zhruba v 15:30 bylo dohráno, spočítáno a mohlo se začít se závěrečnou částí turnaje a celé ligy. První dvě místa v turnaji obsadili první dva hráči z průběžného pořadí ligy. Doposud vedoucí hráčka ligy Jindra Semlerová však nenechala nic náhodě a celkové vítězství si pojistila dílčím vítězstvím v turnaji, utekla tedy svému pronásledovateli Mílovi Bělskému, který za druhé místo připsal „jen“ 2 dodatečné body do celkového hodnocení.

Třetí místo pak bral Kendy. Poslední s plným počtem bodů byl Standa Hlavatý, který však vítězil s nejmenší procentní úspěšností. Za zmínku pak stojí ještě úspěch Pepy Čechury, který si připsal 20 bodů do ligy, protože se jednalo o 4 turnaj ve kterém bodoval.


| Autor: Pelly | Vydáno dne 28. 11. 2011 | 1505 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server