Přijďte si i vy zahrát s námi!
Každý čtvrtek od 18 do 22hod.
Pro děti klub již od 15hod.


D klub Doubravka, Zábělská 54b, Plzeň

--> Mapa <--

Zprávy z herního světa

Květnové info z MINDOku

Mindok zve na jejich stánek č. L505 na veletrhu SVĚT KNIHY, který probíhá od 16.5. – 19.5.2013 na Výstavišti v Praze, v Holešovicích. Zde si můžete naše hry nejen prohlédnout, ale i zahrát. Více se o veletrhu dozvíte na http://sk2013.svetknihy.cz/.

Nově pak MINDOK vydává hru SEDM DRAKů:
Rychlá karetní hra plná zajímavých překvapení. Skvělá zábava, kterou si užijete s rodinou i s přáteli. V tajemném údolí uprostřed majestátných vysokých hor žije sedm draků. Každý má svoji barvu a svoji jedinečnou vlastnost. Vydejte se mezi ně a pomozte jednomu z nich získat nadvládu nad údolím. Propojte sedm karet svého draka, dříve než se to podaří vašim protihráčům!
Od 6 let, Hráči: 2-5, DPC: 249 Kč.Dále pak již šestým rokem pořádá firma MINDOK projekt "Společenské hry pro letní tábory". Tento projekt je určen organizacím, které pracují s dětmi a v době letních táborů chtějí dětem nabídnout plnohodnotnou volnočasovou aktivitu nebo alternativní program v podobě společenských her.

Velmi nás těší neustále rostoucí zájem ze strany organizací, proto jsme pro vás i letos pečlivě vybrali sadu her, kterou můžeme vaší organizaci poskytnout za výhodných podmínek. Abychom pokryli požadavky co nejvíce zájemců, naleznete v sadě jak hry pro menší děti, tak hry pro dospívající i dospělé, sada zahrnuje hry pro jednotlivce i pro velkou skupinu hráčů.

I letos vám nabízíme balíček her k odkoupení za velice výhodných podmínek, podobně jako v předchozích letech – místo doporučené ceny 3 789 Kč zaplatíte za celou sadu 11 her jen 1 900 Kč

Máte-li zájem se letos do projektu zapojit, odpovězte na tento e-mail, nebo napište přímo na mail tabory(zavináč)mindok.cz. Zašleme vám podrobné informace. S odpovědí neotálejte, kapacity projektu jsou omezeny a v minulých letech jsme museli řadu zájemců odmítnout.

Ester Franzová
ester.franzova@hrajeme.cz
tel.: +420 272 656 610
+420 737 279 588

| Autor: Gally | Vydáno dne 03. 05. 2013 | 895 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server