Přijďte si i vy zahrát s námi!
Každý čtvrtek od 18 do 22hod.
Pro děti klub již od 15hod.


D klub Doubravka, Zábělská 54b, Plzeň

--> Mapa <--

Turnaje

Pozvánka - Údolí králů

Údolí králů D-Klub na Doubravce a Klub deskových her Bedna Vás srdečně zvou na 11. turnaj Plzeňské ligy deskových her. Přijďte si zahrát premiérově na turnaji Údolí králů jen tak pro radost, nebo se ještě porvat o body do ligové tabulky!

Kdy: neděle 23. listopadu 2014 od 9:15 hod.

Kde: Sál D-Klubu - Zábělská 54b, Plzeň-Doubravka

Přihlášky: BEDNAcup(at)seznam.cz, do přihlášky uvádějte: jméno a příjmení .

Přihlásit se můžete také, jedním klikem, na Zatrolených hrách z d e přes tlačítko "I já se zúčastním", to ovšem předpokládá, že jste se na Zatrolenkách zaregistrovali. Tuto volbu DOPOROČUJI! . g.

Hru si můžete vyzkoušet a naučit v našem klubu. On-line lze trénovat i zde http://www.yucata.de/en/.

Pro nejlepší jsou připraveny hry od MindOKu.

Nasajte atmosféru ze záběrů pořízených skrytou kamerou - pochopitelně se tam nesmí filmovat :-)

Píše se rok 2707 před Kristem. V Egyptě začíná období rozkvětu, které dnes nazýváme Stará říše. Mocní obchodníci a stavitelé cestují na svých velkolepých lodích po vodě životodárné řeky Nil. Nakupují stavební kámen a najímají dělníky pro stavbu monumentů, které přetrvají tisíciletí. Vybudujte sfingu, pyramidu, obelisk, chrám či královské pohřebiště. Zvítězí ten, kdo si dokáže nejlépe naplánovat využití svých zdrojů a také se připravit na výkyvy stavu vody v Nilu.

Hrát se bude podle oficiálních pravidel hry s vyloučením karty sfingy +10% a karty +2 karty sfingy se třemi nebo čtyřmi hráči u stolu. Detailní pravidla a nejasnosti budou upřesněna na místě. Základní startovné 50,- Kč.

Na setkání se už teď těší

Pelly, Gally a další Zabedněnci


| Autor: Pelly | Vydáno dne 10. 11. 2014 | 1431 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server