Přijďte si i vy zahrát s námi!
Každý čtvrtek od 18 do 22hod.
Pro děti klub již od 15hod.


D klub Doubravka, Zábělská 54b, Plzeň

--> Mapa <--

Turnaje

Pozvánka - Turnaj ve hrách Istanbul a S.Petersburg

Turnaj Istanbul Istanbul

Klub deskových her Bedna ve spolupráci s D klubem Vás srdečně zvou na turnaj Plzeňské ligy deskových her, který bude zároveň jako přípravný turnaj na 4P. Očekávejte tedy, že kromě domácích borců se objeví také přespolní, účastníci slavného turnaje družstev Čtyřpoháru.

Přijďte si zahrát Istanbul a S.Petersburg jen tak pro radost, nebo se porvat o body do ligové tabulky či jen potrénovat na 4P.

Kdy: sobota 19. září 2015 od 10:00 hod.

Kde: Sál D-Klubu - Zábělská 54b, Plzeň-Doubravka

Přihlášky: BEDNAcup(at)seznam.cz, do přihlášky uvádějte: jméno a příjmení .

Přihlásit se můžete také, jedním klikem, na Zatrolených hrách Z D E přes tlačítko "I já se zúčastním", to ovšem předpokládá, že jste se na Zatrolenkách zaregistrovali. Tuto volbu DOPORUČUJEME!

Startovné: na místě 100,- přihlášení 50,- (platí pro přihlášení do 17/9), přihlášení Zabedněnci zdarma, nepřihlášení 50,-, studenti a senioři polovic.
Kdo zapůjčí hru do turnaje má také startovné zdarma.

Pro nejlepší jsou připraveny ceny od Albi.
Na v/u schránku posílejte i Vaše dotazy či náměty, budeme rádi, když napíšete i proč nepřijdete. Pokud umíte jen jednu hru a rádi by jste přišli, napište, zkusíme to nějak vymyslet.

Hry si můžete vyzkoušet a naučit v našem klubu. Budeme hrát dle pravidel pro 4P, pokud možno ve 4 u stolu.

Pravidla a FAQ k Sankt Petersburgu.
Souhrn a vyjasnění pravidel Istanbulu.

Nástřel harmonogramu:
9:15 - otevření budovy, osvěžení a výklad pravidel
9:30 - 9:50 prezence
10:00 - zahájení turnaje
10 - 12h - 2x Instanbul
13 - 16.35h - 2x Petersburg
16:45 - vyhlášení výsledků, předání cen


Kupci, vítejte ve Velkém bazaru v Istanbulu! Zvolte správnou strategii, využijte své pomocníky a získejte drahocenné rubíny dříve než vaši konkurenti!

Provádíte kupce a jeho čtyři pomocníky 16 lokalitami istanbulského bazaru. Na každé z nich můžete vykonat specifickou akci. Má to však háček... Abyste mohli na kterémkoli z těchto míst vykonat akci, potřebuje váš kupec pomoc pomocníka a musí ho na příslušném místě nechat. Abyste mohli tohoto pomocníka využít později, musí se váš kupec na toto místo vrátit a vyzvednout jej. Pečlivě tedy plánujte, aby se vám nestalo, že zůstanete bez pomocníků, pak byste nemohli nic dělat.
Na setkání se už teď těší

Pelly, Gally a další Zabedněnci


| Autor: Gally | Vydáno dne 27. 08. 2015 | 2680 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server