Přijďte si i vy zahrát s námi!
Každý čtvrtek od 18 do 22hod.
Pro děti klub již od 15hod.


D klub Doubravka, Zábělská 54b, Plzeň

--> Mapa <--

Turnaje

Star Realms v Plzni

Termín turnaje stanoven na 28. 5. 2016 v Kavenu, Husova 10.

Pojal jsem pošetilou touhu uspořádat (klidně i v rámci Plzeňské ligy, pokud se to setká s úspěchem) turnaj v této hře.

Moje představa je taková, že bych se pokusil zajistit podporu ze strany BlackFire a sehnal i nějaké promokarty. Pro ty z vás, kteří neví o co jde, doporučuji navštívit stránky Zatrolených her, kde hru popisuji a i přibližuji v recenzi. Hrálo by se jeden proti jednomu. Mám představu, že by se hrálo ve 4 skupinách po 4 hráčích. Ve skupině by se hrálo každý s každým (tj. 3 hry s případným rozstřelem při rovnosti bodů) a první dva by postoupili do vyřazovací části turnaje (čtvrtfinále play-off). Ta by se hrála na dvě vítězství.

Výhodou je, že hra má svou digitální verzi (i proti AI) zdarma pro různé platformy, takže je možno se ji dopředu důkladně naučit. Místem konání turnaje by byla určitě Plzeň, termín je zatím nekonkretizovaný.

Základem ale je, abych měl oněch 16 hráčů a tím se dostáváme k jádru pudla. Pokud byste měli o tento turnaj zájem (je třeba zodpovědný přístup...), dejte mi vědět.

Pelly

Předběžně přihlášení:

Pelly
Lobotomas
Cibulín
Ríša
Perláč
Gab
Lukáš Šperl
Pagi
Michal
Láďa Prokop
Honza Ticháček
Lomi
Jirka Šourek

| Autor: Pelly | Vydáno dne 24. 01. 2016 | 777 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server